» Bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen tarifů «

Fórum Korektel

Fórum

Obecné fórum

»  Fórum »Obecné fórum

Jméno a příjmení * / Název společnosti *
E-mail *
Telefonní číslo
Vypočítejte 7 + 1 =

»Přehled příspěvků

lolita
Hannah (02. 06. 2017 03:56:34)
Dobrý den, dnes mě navštívil p.Snopek a po delší komunikaci mi bylo na můj dotaz, kolik by mě Vaše služba stála sděleno, že 1/3 z ušetřené částky. Tudíž by nebyla Vaše služba zdarma, jak píšete.Ale díky, že jste. Ještě si dovolím jednu připomínku...pokud Vaše kolegyně volá, tak prosím, aby zřetelně a jasně vyslovila název organizace za kterou volá. Přeji hezký den.
Lidmila Bártová (07. 07. 2015 16:19:44)
Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek. Týká se však našich služeb v rámci námi provedených optimalizací telekomunikačních služeb, které v tu chvíli jsou z naší strany zpoplatněné (přepínání mezi našimi jednotlivými produkty je k dispozici v záhlaví a zápatí každé zobrazené stránky). Bezplatná je naše kalkulačka, na jejíž fórum jste vložila tento příspěvek, a která slouží pro přehled klienta k provedení vlastní optimalizace telekomunikačních služeb (bez naší přítomnosti). Vaši připomínku bereme v potaz, prověříme ji a sjednáme případnou nápravu. Mějte se pěkně.
Váš KOREKTEL tým
Díky, vybral jsem si díky tomu jednoho z virtuálů a jsem spokojenej. :-D
Roman Novotný (10. 04. 2015 12:28:50)
Náhodou jsem objevil tenhle kalk a fakt dobrý...srovnat se do dá asi jen s tarifonem...jen mě překvapuje že na to nemáte nějakou reklamu...nebo já teda nikde nic nezahlíd.
Filip Dobeš (28. 12. 2014 15:09:35)

Certifikáty

Poslední aktualizace údajů proběhla: 12. 11. 2015 10:03

Nabídky operátorů

Zpracovávám...