» Bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen tarifů «

O nás

Cenová kalkulačka KOREKTEL / KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy. Vznikla za účelem Vaší ochrany, ochrany koncových uživatelů telekomunikačních služeb. Má za úkol pomoci zvýšit informovanost o poskytovatelích telekomunikačních služeb a celkovou transparentnost a orientaci v cenách za telekomunikační služby.

» Poskytujeme bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen tarifů «

Provozujeme celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na mobilní a pevné volání a mobilní a pevný internet. Cenová kalkulačka KOREKTEL / KALK byla od počátku tvořena ve vzájemné interakci s Českým telekomunikačním úřadem (ČTÚ) tak, aby splňovala náročná kvalifikační kritéria pro její pozdější "zakreditování." Samotnou akreditaci pak od Českého telekomunikačního úřadu získala 27. května 2014, a to pro služby Mobilní tarify, Pevné tarify, Mobilní internet a Pevný internet. Akreditace je platná po dobu jednoho roku. V červnu 2015 tak prošla reakreditačním procesem a Český telekomunikační úřad nám akreditaci prodloužil o další rok. Aktuální platnost akreditace je tak do 11. června 2016.

Na základě uvedení Vašich potřeb Vám cenová kalkulačka on-line zdarma porovná aktuální služby operátorů a nalezne pro Vás cenově nejvýhodnější tarif. Ten si posléze můžete ihned nezávazně objednat a tím podpořit KOREKTEL / KALK jakožto bezplatnou veřejnou službu.

Jednotlivé tarify aktualizujeme průběžně, minimálně pak 1x měsíčně. Datum poslední aktualizace je uvedeno v patičce každé stránky. Kalkulačka zahrnuje tarify všech operátorů, tzn. včetně všech virtuálních operátorů.

Náš kalkulátor se označuje jako nejpřehlednější cenová kalkulačka telekomunikačních služeb. Zároveň je jako jediný na akreditovaném trhu volně k dispozici veřejnosti, bez nutnosti vkládání osobních kontaktních údajů.

Jsme nestranní a nejsme majetkově ani osobně propojeni s žádným operátorem. Jsme Vám však schopni zdarma zprostředkovat uzavření případné smlouvy o dodávce vybraného tarifu. Tato smlouva se uzavírá přímo mezi Vámi (klientem) a daným operátorem.

Provozovatelem cenové kalkulačky KOREKTEL / KALK je společnost KOREKTEL s.r.o., z jejíhož příjmu je cenová kalkulačka financována. KOREKTEL s.r.o. zahájila svou činnost v lednu 2013 a specializuje se na optimalizace telekomunikačních služeb. Od března 2015 pak rozšířila své portfólio služeb o optimalizace energetických služeb. Oba tyto produkty jsou určeny pro veškeré koncové spotřebitele telekomunikačních, datových a energetických služeb z řad fyzických a právnických osob. Zkušenosti KOREKTEL týmu se opírají o znalosti neveřejných nabídek telekomunikačních a datových poskytovatelů a dodavatelů elektrické energie a zemního plynu, což nám umožňuje provést co nejefektivnější optimalizaci Vašich nákladů na tyto služby. Zaručujeme, že po provedené optimalizaci ušetříte tisíce až desetitisíce korun ročně, které můžete investovat do rodiny a svých koníčků, v případě firem pak do rozvoje Vašeho podnikání. V únoru 2015 jsme prekročili hranici 100 milionů Kč ušetřených našim klientům.

Již samotný název společnosti vyznačuje naše poslání pro boj za korektní telekomunikace a energie, za korektní a etické ceny. Samotné logo v podobě býka pak asociuje sílu v jednání za výhodnější sazby našich klientů.

» BOJUJEME ZA NIŽŠÍ CENY TELEKOMUNIKAČNÍCH A ENERGETICKÝCH SLUŽEB «

Proč využít služeb KOREKTEL týmu?

  • Jsme nezávislí - nejsme finančně vázáni na žádného poskytovatele telekomunikačních či energetických služeb
  • Jsme zkušení a víme, co Vám můžeme vyjednat či doporučit
  • Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi
  • Profesionálně školení poradci
  • Cenově dostupné služby pro všechny
  • Nebudeme Vám nic vnucovat, nic neprodáváme, chceme Vám poradit a ušetřit Vám peníze

Společnost KOREKTEL si je již od svého vzniku vědoma své společenské odpovědnosti. Ve spojitosti se svým posláním a hodnotami tak zdarma optimalizuje telekomunikační služby neziskovým příspěvkovým organizacím angažujícím se v charitativní či sociální problematice.

Zákazník je u nás vždy na prvním místě. Nejedná se o pouhou frázi, což dokládá naše soustředění se na osobní doporučení našich služeb od spokojených zákazníků směrem ke svým příbuzným, známým a přátelům. Proto nás zajímají Vaše podněty, připomínky či stížnosti, které budeme řešit přednostně. K dispozici je tak pro Vás e-mail info@korektel.cz. Případně můžete využít naše fórum přímo na těchto stránkách.

Certifikáty


Poslední aktualizace údajů proběhla: 12. 11. 2015 10:03

Nabídky operátorů

Zpracovávám...